O Kancelarii

S&P TAX KANCELARIA PRAWA PODATKOWEGO SIEPSIAK&PARTNERZY Sp. z o.o., to butikowa kancelaria prawno-podatkowa, oferująca swoim Klientom także kompleksowe usługi księgowe i kadrowo płacowe. Klienci kancelarii oczekują od nas kompleksowej usługi, która w całości zabezpieczy ich interesy księgowe, podatkowe oraz prawne.

Nasi klienci doceniają to, że w jednym miejscu mogą uzyskać pomoc księgowego, radcy prawnego, doradcy podatkowego oraz biegłych rewidentów.

Ochrona interesów przedsiębiorcy (podatnika) od zawsze była priorytetem w naszej zawodowej działalności. Od lat zajmujemy się prowadzeniem spraw przedsiębiorców oraz sporów z administracją skarbową. Z powodzeniem reprezentujemy Klientów w sporach z organami skarbowymi w trakcie toczących się kontroli i postępowań. Reprezentacja obejmuje również zastępstwo procesowe przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie. W przypadku spraw karnych skarbowych zastępujemy Klientów przed sądami powszechnymi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Referencje

Co nas wyróżnia? Dlaczego my?

Znacznie więcej niż księgowość

Doradzamy, nie tylko księgujemy. Co miesiąc omawiamy z naszymi Klientami ich wyniki finansowe. Opracowujemy analizy wraz z zaleceniami koniecznych do pojęcia działań, które będą zmierzać do poprawy sytuacji finansowej.

Osobisty odbiór dokumentów

Dokumenty księgowe odbieramy osobiście (lub przez firmę kurierską w specjalnie do tego przygotowanej kopercie). Dzięki czemu nasi Klienci nie tracą czasu na dojazdy, a podczas spotkania mogą skonsultować bieżące sprawy i ew. problemy.

Tajemnica zawodowa i poufność

Gwarantujemy całkowitą poufność w zakresie otrzymywanych od naszych Klientów dokumentów i przekazywanych danych. Naszym Klientom zapewniamy najwyższą poufność udostępnianych nam informacji.

Szybkość działania i dyspozycyjność

Zawsze mamy czas dla naszych Klientów. Służymy pomocą w każdej chwili.

Terminowość

Dzięki dobrej organizacji i rzetelności wykonujemy swoją pracę efektywnie i zawsze na czas.

Przystępność cenowa

Dbamy o to, aby naszym Klientom opłacało się korzystać z naszych usług.